| singuraticul21 a întrebat:

Daca iti da cineva ignor pe mesenger cand ii trimiti u mesaje daca ti-a dat ignor mai primeste mesajele de la tine?

Răspuns Câştigător
| jessica22 a răspuns:

Daca te afli in lista de ignor a cuiva, persoana respectiva nu mai primeste nici un mesaj de la tine, nu te mai are in lista de messanger, nu mai vede cand esti online sau offline, nici statusuri nici poze, nimic, deci daca te are la ignore nu mai primeste nimic de la tine, de aceea ii zice lista de ignore. Doar daca dupa un timp te scoate de la ignore primeste mesaje de la tine.

2 răspunsuri:
| XoXo4you a răspuns:

Da.

| Iully99Puke a răspuns:

Nup happy