| eDaaaa a întrebat:

Daca iti scade diriginta un punct la purtare in clasa a 6a te poate afecta la facultate? straight face

Răspuns Câştigător
| Smile_5509 a răspuns:

Cred ca nu.la facultate conteaza media generala(nu purtarea)

4 răspunsuri:
| RфZaημtzα a răspuns:

Daca dai la politie, din cate am inteles.

| alinutzaaa a răspuns:

Da, nu o sa mai poti sa intri la facultate! sad laughing))

| ROX_5276 a răspuns:

Depinde la ce facultate mergi.La politie, armata la facultatile ce tin de ordine si disciplina cred ca dahappy

| sweetgirl_2938 a răspuns:

Pai daca vreai sa intri la politie, armata da. Acolo conteaza foarte mult nota la purtare in rest la celelalte facultati nu asa mult