| MoodyFT a întrebat:

Dacă mă abonez la Netflix de pe telefon pentru luna gratuită și după opresc abonamentul înainte de a se termină luna îmi va lua banii pe abonament? Adică pot sa folosesc luna gratuită si atât sau va trebui sa plătesc.

1 răspuns:
| Ruxxxxxxxxx a răspuns:

Din cate stiu, dupa ce se termina luna gratuita vor cere sa conectezi un card pentru a plati mai departe, deci poti sa beneficiezi doar de luna gratuita. Nu vor lua banii pe abonament fara acordul tau, nu am patit.