| Lesgou a întrebat:

Daca mă apuc de fumat o sa pot sa mă las? Nu îmi pasă că îmi distrug sanatatea

4 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Depinde de voința ta dacă vei putea sau nu.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Nu o sa mai poți -_- stiu mulți oamenii care au zis asta si au devenit dependenți și au probleme serioase de sănătate

| Violleta2022 a răspuns:

Dar de ce te-ai apuca, daca stii ca-i grav pentru sanatate si nu sunt sanse sa te lasi usor de fumat?
Chiar ai nevoie de complicatii in sanatatea personala, ca sa vezi cum este sa fii bolnav?
Nu face sens o asemena judecata!

| blairelovesmusic a răspuns:

Nu te apuca de fumat. O sa faci cancer pulmonar si o sa mori. Alege altceva de facut.