| TeoIonela a întrebat:

Daca maine ar fi sfarsitul lumii, care ar fi lucrurile pe care le-ati face in ultima zi a vietii voastre?

Răspuns Câştigător
| lplostonyou a răspuns:

M-as ruga la Dumnezeu.

19 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

As privi ultimul rasarit de soare

| Marii a răspuns:

M-as purta la fel de normal pentru ca sfarstitul lumii nu o sa vina.

| juniper a răspuns:

As face inconjurul lumii, i-as bate pe cei care s-au luat de mine, mi-as lua un caine, as construi o racheta cu care sa merg pe alta planeta happy

Shin
| Shin a răspuns:

Presupun ca mi-as cere scuze de la toate persoanele chiar si de la cele carora nu le-am gresit si as face dragoste cu iubita mea... That's about it. tongue
Numai bine, Shinwinking

| Cryssy a răspuns:

As sta impreuna cu iubitul meu.

| PauLa.M a răspuns:

Probabil s ar duce ziua pana cand ma gandesc ce sa fac...cum cand unde... face boom pamantu.

| Bia:X a răspuns:

As pierde jumate de zi gandindu-ma ce sa fac si apoi in timpul care imi va ramane probabil as sta cu ai mei si mi-as strange cei mai buni prieteni sa ne petrecem ultimele ore impreunahappy sau poate as face toate tampeniile pe care acum nu as avea tupeu sa le fac(as sari din avion cu parasuta, as face bungee-jumping, as sari de pe o stanca in mare) etc... tu ce ai face?

| dada a răspuns:

M-as da pe cel mai mare carusel laughing)

| AliNuTzA_9627 a răspuns:

As sta tot timpul in bratele surorii mele gemene sa depanam amintiri si as da foc la toti banii pe care i-am strans si care mi-au distrus copilaria.
Tu ce ai face?:*
:*

| ForeignO a răspuns:

M-as duce la persoana iubita si l-as saruta si atunci asputea muri fericita si nu mi-ar mai pasa daca vine sfarsitul lumi.

| dean a răspuns:

I-as spune fostei mele iubite ca tot mai o mai iubesc, as aduna toata familia, toate rudele, dar inainte de toate as rupe asfaltu cu masina!

Răspuns utilizator avertizat
| mada. a răspuns:

Mi'as petrece timpul cu familia si iubitul...

| TwilightSavedMyLif3 a răspuns:

M-as sinucide laughing

| premamotion a răspuns:

M-as bucura de tot si toate, si as abandona toate grijile.

| Skadred a răspuns:

As bea 10 kl de vin... 10 de bere si as fuma vreo 2 spice`uri... ...ca sa treaca timpu mai frumoswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.........As trai exact la fel ca atunci cind n-as sti nimic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as muta pe Luna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu...grea intrebarethinkinglaughing
Pai as incerca sa'mi duc rolu de Cupidon la bun sfarsit sa impac 2 cupluri... I'as spune mamei cat o iubesc:X:X. I'as da de intales baiatului pe care il plac ca il plac, mi'as cere scuze de la toata lumea, as lua un credit imens de la banca, sh as cumpara flori pentru totihappy. Trandafiri la cei la care tin, lalele celor pe care nu ii bag in seama, sh buruiene celor care ma urasclaughing. apoi m'as duce pe un deal sh m'as spanzura zambindlaughing...glm...si asa victoriiieeeee!

Taje carepeace sign