| Biancalover a întrebat:

Dacă mâine ar fi ultima zi din viaţa voastră, ce aţi face?

9 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

O comanda de sicriu...

| ImHereForYou a răspuns:

Mi-as pregati cel mai tare cosciug si mi-as pregati cea mai tare pomana...si as cheltui toti banii pe sobolani

| ImHereForYou a răspuns:

Inainte sa mor...m-a sinucide!

| CookieșiParty a răspuns:

As face bine la oricine cu oricine m-as vedealove struck!

| Ion a răspuns:

Mi-as lua ramas de la familie/prieteni/cunostinte si as face ce as face intr-o zi normala.

| pufosheniaaa a răspuns:

Deci sper ca tu nu vrei sa fie maine ultima zi din viata ta si ne intrebi pentru a avea idee ce sa faci P.S nu incerca niciodata sa te sinucizi nu merita laughing eu m-as spovedi l-eas spune parintilor cat de mult ii iubesc mi-as lua adio de la ei si as vizita o padure fundita

| y0n3la98 a răspuns:

M-as distra mult, ca doar e "ultima zi d viata"...\m/

funda?:X

| Edyward a răspuns:

As trai viata la maxim! Adica sparg ce imi sta prin cale, fur din magazine, si dupa aceea... Amin!

| Lotzy619 a răspuns:

As face orice as fii NEBUNlaughing. As bate pe cineva as face tot ce este ilegal, iar spre finalul zilei As sari de la etaju 5-6 si daca as mai putea merge m-as duce cu BmX-u si as mai cadea odata in Mures. Bine asta daca ar fi ultima zi din viata mea dar nu doresc nimanui ca sa se intample asa ceva. Sper ca ti-am fost de folos