| pepsy56 a întrebat:

Daca mananc aproape in fiecare zi ciorba de legume si mananc si fructe am sanse sa slabesc? Ce ar trebui sa mananc ca sa slabesc la picioare in special sus?

Răspuns Câştigător
| zRazvaNxzz a răspuns:

Sigur slabesti happy da incerca sa mananci si dimineata si seara... si nu numa ciorba de legume...

De ex mananci dimineata cereale cu lapte mai mananci pe la ora 2 si seara pe la 6-7 un fruct sau 2.

Si cauta si niste exerciti pentru slabit macar de 3-4 ori pe saptamana

7 răspunsuri:
| Baky a răspuns:

Sa alergiwinking

| dracu14 a răspuns:

Am observat ca ai dat deja funda insa eu vreau sa te ajut, daca asculti de raspunsul castigator iti vei distruge stomacul, trebuie sa mananci de 4-5 ori pe zi,mese mici si dese,alimente slabe in grasimi,oua fierte, carne de peste/pui, branza degresata, legume, prima masa trebuie sa fie cand te trezesti si ultima cu 3 ore inainte de culcare, daca vei alerga macar de 2 ori pe saptamana progresul va fi mai mare

| Cosmin86 a răspuns (pentru dracu14):

De acord, raspunsul castigator e o tampenie de sfat. copii mici...

| pepsy56 explică (pentru dracu14):

Multumesc!

| zRazvaNxzz a răspuns (pentru dracu14):

M'da mese mici si dese de 4-5 ori pe zi mananc eu care fac sala laughing si tot ma ingras happy si nu toata lumea isi permite sa pape pui mai ales mancaruri slabe in grasimi happy de ex eu sunt mananc ce se gateste si dimineata mananc pentru ca i-mi cumpar eu cerealele si laptele si seara la fel mai mananc ce am mancat la pranz + fructe si si un shake dupa antrenament

| danutzalove a răspuns:

Buna,nu ne este adevarat, trebuie sa faci exercitii pentru coapse j sa mananci fructe, legume, si sa faci mult sporrt.

| Mari_Ilie_1991 a răspuns:

Pepsi daca vrei la picioare sus faci mult sexx:d ciorba t intreaba unde vrei sa zlabesti? la