| LanguageMaster a întrebat:

Dacă merg la cafenea și văd niște fete de care îmi place, cum aș putea să le întreb politicos dacă mă pot așeza lângă ele?

2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Hei fetelor! Aveți cumva o hartă ca m-am pierdut în ochii voștrii.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Tu până nu-ți ei bătaie nu te lași ))))) de ce neaparat trebuie sate așezi la masa la oameni ))))) sau nu mai știu sa zic ma faci sa Rada ))))) nu trebuie sate așezi la masa la oameni neapărat aștepta sa termina și ei de mâncat măcar ))))) apoi mergi și întrebă ce vrei sa zici