| alin180 a întrebat:

Daca merg sa scot banii de pe biletul de la pariuri sportive, mai exact la superbet are ceva daca dau un cnp fals? Zic asta pentru ca sunt minor laughing sau poate sa verifice aia cumva? Sau daca ii arat buletinul poate sa nu-mi dea banii pentru ca sunt minor?

Răspuns Câştigător
| BogdanChu a răspuns:

Cel mai sigur cauti un prieten/coleg/ruda majora cara sa faca aceasta pentru tine. Poti de asemenea sa pui un CNP fals, de cele mai multe ori nu-l va verifica, dar e posibil sa-ti ceara buletinul.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul sumelor mici banii se elibereaza fara probleme, cum s-ar spune la poker pe ne ve.

| Dariusuu a răspuns:

Dacă chiar nu arăţi de 18 ani du-te cu cineva major şi o să scoţi banii foarte uşor.

Dacă nu faci rost de cineva major atunci scrie un cnp de pe net major şi eu spun că nu o să ţi-l verifice.

Eu de câte ori câştig la pariuri eu bag CNP-uri la întâmplare şi nu verifică niciodată.