| Erika120192 a întrebat:

Dacă mi-am dezactivat contul de Facebook și nu mai intru pe el mai mult timp (câteva luni) se șterge?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Nu, nu se ştergewinking

| Morrígu a răspuns:

Daca iti dezactivezi contul nimeni nu iti mai poate gasi contul sau nimeni nu te mai poate accesa.
Insa daca te loghezi inapoi desi acesta este dezactivat, se activeaza automat.

| 16Gabriela a răspuns:

Daca stergi o pagina a ta dureaza 14 zile, iar la cont poti sa te loghezi cand vrei happy nu se sterge dar nu te vad ceilalti

| Perju_Florentina_1977 a răspuns:

Daca nu mai intrii timp de 14 zile se sterge de tot!