| Bogdana a întrebat:

Daca mi-am dezactivat/sters contul hi5 cum il pot recupera? cand intru pe hi5 imi spune Nu ai acces la aceasta pagina sau ceva de genul.

Răspuns Câştigător
| ---droid-kid--- a răspuns:

Daca stergi un cont hi5... da il poti reactiva
eu am sters multe ...si dupa un timp l'am activat!
dupa ce bagi e-mail'ul si parola... te loghezi si iti spune ceva de genu "contul tau a fost sters! daca doriti sa il reactivati apasati pe butonul REACTIVARE"
apesti pe reactivare apoi iti spune pentru a te directiona in start.adica acolo unde vezi actualizarile tuturor(majoritatea)
si cam atat succes!

9 răspunsuri:
| Mihaelutsaa a răspuns:

Pai nu iti spne ca contul tau a fost anulat?

| eewan a răspuns:

Da logheazate si acolo o sa poti sa til reactivezihappy

| user-tpu_2561 a răspuns:

"Nu ai acces la aceasta pagina"
e ceva temporar...isi revine in cateva ore`winking
Dupa aceea te loghezi si dai "REACTIVARE" happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, logheazate si iti scrie ceva... dai pe butonul de REACTIVARE... si eu am incercat de multe oriiiiiii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| Butterfly13 a răspuns:

La fel mi s`a intamplat si miehappy, si nu cred ca 'Nu ai dreptul sa accesezi pagina' e ceva temporar pentru ca eu mi-am dezactivat contul de hi5 acu` cateva luni. Am incercat sa ma loghez dar tot asta apare:d. Daca stie candva cum se poate recupera-->sweet_girl_me79@yahoo.com, mersi:*

| frumusik_9052 a răspuns:

Scrii e-mail'ul dupa scrii parola si dupa apesi pe butonul unde scrie "REACTIVARE"
"Bafta!"

| gdk13 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu! in cat timp se seactiveaza?
?

| Elena_Roxana_1976 a răspuns:

La felsi eu, am facut, ce trebuie facut