| NicoleTheEnd a întrebat:

Daca-mi reincarc telefonul cu 7 euro, atunci cum il pot transforma in minute?

Si cate minute voi avea? Sunt la orange.

Funda!

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

O sa-ti explic. Apelezi la *100#, scrii 2 (adica oferte)si trimiti, acolo iti da niste oferte cu minute, mesaje etc.Si iti alegi o oferta care ti se pare buna, si scrii numarul din fata ofertei.si dai activare(sau continua)pana cand te roaga sa astepti mesajul de confirmare, ca ai activat oferta.Succes sper ca ai inteles.

3 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Incarci.cu 7 euro.si apesi sa suni la *100diezhappysi vezi ca o sa iti scrie acolo.1.contul meu. 2 oferte.intri la 2.si vezi care optiune iti pare mai misto.aici optiunile difera, de la cartela la cartela. dar poti sa ai cel putin 700 de minute si 700 de smswinking

| Gicone a răspuns:

Salut! Apeleaza la *100# si dai la "oferte" apoi alegeti tu optiunea cu cate minute vrei!

| xLavl a răspuns:

Apelezi gratuit la *100# (scrii 2) oferte si acolo iti da niste oferte cu minute, mesaje etc. si alegi ce oferta vrei.scrii numarul din fata ofertei si trimitere.tot dai continua(sau 1)pana cand iti spune sa astepti mesajul.si primesti mesajul cum ca oferta a fost activata si gata.