| catelus_2850 a întrebat:

Daca mi se termina abonamentul vodafone pot trece pe cartela dar sa pastrez numarul?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La expirarea contractului pe abonament (cu minim 30 de zile calendaristice înainte) anunți la Relații cu clienții (*222, apel gratuit de pe telefonul mobil) că dorești trecerea pe cartelă cu păstrarea numărului!
Ai griă, te vor sâcâi nițel până la oprirea abonamentului deoarece nu vor să-și piardă clienții și te "vor soma" cu diferite oferte tot să rămâi pe abonament!
Pa, pa.

| aliceinchains a răspuns:

Da. Daca iti expira abonamentul si nu mai esti obligata sa il tii, poti trece pe cartela si poti pastra si numarul daca vrei.
Zi faina.