| PumpkinDoll a întrebat:

Daca n-ai nici maini,nici picioare, esti surd si orb mai are vreun rost viata? Si sa fi doar un adolescent

12 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pai aproape tot ce facem noi e ca sa supraviețuit. Și atunci vei găsi o modalitate sa supravietuiesti. Sa traiesti nu știu dacă vei găsi...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai organe functionale cu care poti salva vieti.

| wolfves a răspuns:

Practic nu poti auzi, vedea, nu poti purta o dicutie normala si nici sa gandesti prea mult. Deci ai fi doar o bucata de carne de care ar avea altii grija. Nu cred ca ti-ai da seama de multe, deci nu cred ca acele persoane, daca exista, isi pun intrebari de genul.

| aaanonnimaaaa a răspuns:

Cum sa nu aiba rost viata
. dumnezeu stie de ce e asa omul respectiv. daca ai toate problemele posibile tot poti sa simti sa iubesti.

| PumpkinDoll explică (pentru aaanonnimaaaa):

De ce? De ce mereu trebuie sa il bagati pe Dumneeu in discutie? N-ARE NICI O LOGICA, E USELESS AS F*CK si nici nu exista?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru aaanonnimaaaa):

Iti recomand sa iti bagi in c&r un astfel de dumnezeu. Simti o p*&a cand practic nu percepi nimic din ce e in jur.

| RAY a răspuns (pentru aaanonnimaaaa):

E usor sa vorbesti cand esti sanatoasa

| aaanonnimaaaa a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Eu cred in el... e dreptul meu! Daca tu nu vrei e problema ta

| aaanonnimaaaa a răspuns (pentru RAY):

Stiu asta dar nu are sens sa iti iei viata...

| PumpkinDoll explică (pentru aaanonnimaaaa):

Nici n-ai avea cum, chiar daca ai vrearolling on the floorCe sens ar avea sa traiesti? Nu doar ''are sens'' si atat.