| AncaaAnnca a întrebat:

Daca niste baieti ii spun unui baiat ca o fata s-ar putea sa il cam placa iar acesta nu prea raspunde, ce inseamna? Ca o place pe fata sau ca nu?

Funditalove struck.

Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

E vorba de niste sentimente contradictorii, omu e nehotarat.

Intreaba-l si vei afla si singura. Nu poti stii ce-i in capul omului.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Inseamna ca nu e prea interesat de fata respectiva

| grab a răspuns:

Nu inseamna ca sau ca.
Inseamna ca deocamdata are altceva in cap decat relatia asa cum ti-o inchipui tu.

Roaga-i pe aia sa il mai intrebe inca o data care e pozitia lui si daca are chef sa il scoti la un suc.

Bafta!