| AlyAlx07 a întrebat:

Daca nu ma lasa parinti sa joc Metin2 cum sai conving sa ma lase?

Răspuns Câştigător
| AlyAlx07 explică:

Ei cred ca stai prea mult in fata pc-ului si nu ii ajuti deloc. Te considera lenes. Mi s-a intamplat. Ciudat insa functioneaza ce tiam scris eu. Comvingei ca o sa ii ajuti si ca nu o sa mai fi lenes tot timpul. Atunci te vei putea juca metin2.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alex190199 a răspuns:

Care este motivul pentru care nu te lasa? Stii macar?

| AlyAlx07 explică (pentru alex190199):

Ei cred ca stai prea mult in fata pc-ului si nu ii ajuti deloc. Te considera lenes. Mi s-a intamplat. Ciudat insa functioneaza ce tiam scris eu. Comvingei ca o sa ii ajuti si ca nu o sa mai fi lenes tot timpul. Atunci te vei putea juca metin2.

| AlyAlx07 explică:

Ba da tari in gura sunteti

| CuBuLica a răspuns:

Mi s-a intamplat. Daca te considera lenes ajuta-i la treburile casnice si roaga-i sa te lase ca recompensa sa te joci metin2. Mie mi s-a intamplat si a functionat. sper sa reactioneze la fel. Iti urez bafta cu parintii tai. [Ps:Cand nu sunt acasa joacate pe ascuns]. Si sper ca te-am ajutat.;*

| P3rSiAnBrOsKi3 a răspuns:

Mdea....eu cred ca cei sub minim 14-15 ani nu ar trebui lasati pe acest site, niste prostii dupa mine...ce zici tu acolo. e o prostie ma