| anonim_4396 a întrebat:

Daca nu mananc 7 zile, poate doar foarte putin odata la doua zile, si beau multa apa cate kilograme slabesc? Va rog frumos fara comentarii gen "Nu fa asta". Este doar o intrebare.

5 răspunsuri:
| kittykat a răspuns:

Păi poate 2, poate depinde de metabolism, mai mult îţi slăbeşti energia din corp şi o să fii fără vlagă, bea apă câtă simti tu că ai nevoie nu mai mânca prăjeli grăsimi şi dulciuri şi fă exerciţii mărcar 30 de minute. Toţi vrem să slăbim într-o săptămână dar nu se poate decât în timp.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Nu te prostii!
Lasa dietele astea!
Alimenteaza-te corect si nu te infometa,renunta la prajeli,grasimi,dulciuri in exces, bauturi acidulate, fructe, legume multe, hidrateaza-te bine si miscare zilnic.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta se numește înfometare, iar, dacă ești femeie, poate duce la infertilitate și absența menstruației. După ce te apuci de mâncat, o să iei totul la loc, privând corpul el se va simți nevoit să extragă orice.
Cred că o să slăbești destul, vreo 3 kile aș zice, dar merită? Zi și tu.

| aLeXaNdru145 a răspuns:

Nu fa asta' :)) uitate doar putin aici.

http://www.ele.ro/......esti-26158

| CIIPRIANNn a răspuns:

Nu slabesti asa de mult. Daca intr-adevar vrei sa slabesti te poti duce la sala.