| anonim_4396 a întrebat:

Daca parintii mei vor sa ma transfere la alt liceu, o pot face fara acordul meu?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, dar tu poți să le spui așa. Dacă mă transferați fără acordul meu, eu refuz să mai merg la școală. Și gata.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.

Răspuns utilizator avertizat
| isemilia a răspuns:

Da. Dar de ce vor sa te mute fara acordul tau?

| Anonimul8091231 a răspuns:

Parintii tai pot decide daca sa te mute la alt liceu cu sau fara acordul tau. Daca ei vor sa te mute, o vor face. Iar tu nu vei avea ce face. Doar sa le spui ca te intelegi cu colegii sau ceva de genu si poate reusesti sa ii convingi tu cumva...