| Mariassw a întrebat:

Dacă pe afară cand iesim mă bagă in seama e totul super ok si la școală nu vorbeste cu mine, ce inseamnă?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca-i nesimtit si ca-i este rusine cu tine, de aceea te evita la scoala, ca sa nu se prinda lumea ca sunteti impreuna, sau ca te place.

| Andreeush a răspuns:

Nu vrea să fie văzut cu tine.

| Sofer a răspuns:

Ce sa insemne. ca daca s-ar baga in seama cu tine la scoala i-ar sari colegi in cap facand misto de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca ii este rusine cu tine, sa vada altii ca vorbeste cu tine. Am patit si eu la fel, cand eram doar noi doi era ok dar cand erau si altii in jur se facea ca ploua. Iti pierzi vremea cu el, doar se foloseste de tine, se crede superior si nu vrea sa te vada "prietenii" cu el.

| Osneros a răspuns:

De ce nu-l intrebi pe el ce inseamna?

| Mi828 a răspuns:

Pai depinde cum se comporta cu tine. Eu am avut un iubit care era așa. Dar prietenii lui erau prosti și nu vorbeam la școala ca sa nu se bage ceilalți și sa spună toți prostii după. Poate te place nu am de unde sa stiu cu sunteți voi ca persoane. Dar da depinde și de vârsta. Dacă suferi adolescenți pana la maxim 15-16 ani nu vorbește la școala cu tine poate pentru ca e rușina se fie văzut dar daca e mai matur nu cred ca asta e problema