| MataaBa a întrebat:

Daca port bustiera cu burete mi se inapoieaza sanii?

Răspuns Câştigător
| DarkRose a răspuns:

''Inapoieaza''... poate vrei sa spui ca nu se vor mai dezvoltastraight face Whatever si nu, nu ti se ''inapoieaza'', daca vor sa se mai dezvolte, cu siguranta se vor dezvolta, iar daca nu mai vor... ei bine e treaba lortongue Eu am purtat bustiera pentru prima oara in clasa a 5 -a si au trecut 3 ani de atunci si totul e ok, vreau sa spun ca bustiera/sutienul nu opreste dezvoltarea sanilortongue Byeee si succes

3 răspunsuri:
| Twist a răspuns:

Hei!
am auzit tot felul de chestii din astea.''daca porti sutien nu iti mai cresc sanii sau se inapoieaza'' bla bla blachatterbox
sincer NU cred.defapt sunt sigura...
de ce s'ar fi inventat daca nu iti mai cresc sanii?
eu port de ceva ani si crede'ma ii am mai mari decat la ingeput.so DON'T WORRY:d

| DTralala a răspuns:

Nu, in niciun caz. laughing Daca porti bustiera cu burete sanii vor parea mai mari, atat; nu se intampla nimic rau happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca ti se vor inapoia sanii, vor ajunge in evul mediu happy si ai griija ca atunci nu era leac pentru sifilislaughing