| Alphahkbg a întrebat:

Daca scap o tastatura si nu mai functioneaza unele taste, cum le pot repara?

PS: doar nu face contact cand le apas. Si cam cat ar costa sa le repare per tasta?

3 răspunsuri:
| Ironwin a răspuns:

Din pacate (sau din fericire) la cat costa o tastura, nu mai sta nimeni sa repare asa ceva. Deci pentru tine este doar varianta sa cumperi alta.

| Alphahkbg explică (pentru Ironwin):

Aha du-te ma dai tu 15 milioane pe una noua WTF ce crezi ca folosesc eu tastaturi ieftine

| Ironwin a răspuns (pentru Alphahkbg):

Din nou, la bani tai te mai uiti la o tastatura distrusa si reparata? Vezi ca a aparut modelul nou cu "shithouse" 3G ⸮ Eu zic sa faci un upgrade.