| Elysuca a întrebat:

Daca schimb numele la o pagina de pe facebook pierd likeurile? Daca nu ce nume as putea pune?

Răspuns Câştigător
| AnnePanda a răspuns:

Pentru fete, despre fete, Girls only!, Girls just wanna have fun. Astea sunt cateva, eu ti-am dat niste idei, sper sa gasesti unul pana la urma, sa-mi zici si mie cum se nuumeste ca o sa iti dau like. big grin Bafta puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| AnnePanda a răspuns:

Nu, nu le pierzi. Alege un nume care sa se potriveasca cu ce ai postat/urmeaza sa postezi. happy Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| AnnePanda a răspuns (pentru Elysuca):

Pentru fete, despre fete, Girls only!, Girls just wanna have fun. Astea sunt cateva, eu ti-am dat niste idei, sper sa gasesti unul pana la urma, sa-mi zici si mie cum se nuumeste ca o sa iti dau like. big grin Bafta puppy dog eyes