| Away a întrebat:

Daca scot cardul de memorie din aparatul de fotografiat se sterg pozele (pe care le am pe card atunci cand il bag' inapoi in aparat)? funga!happy

Răspuns Câştigător
| ApofissPapaya a răspuns:

Nuhappy Nu se sterg, la camera mea dupa ce le bag in Pc, ma intreaba daca vreau sa le sterg. Nu le sterg pana nu le pun pe un card de memorie sau un cd pentru ca poate se strica calculatorul si le pierd.Numai bine!

3 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

Nu, la mine, cel puţin, nu s-a întâmplat niciodată asta.

| SmileBăi a răspuns:

Nu se sterg, doar daca le stergi tu cand bagi cardul in pcbig grin

Funditssa?batting eyelashes

| Darko18 a răspuns:

Salut, nu, nu se sterg