| andreiutzu18 a întrebat:

Daca scriu despre mai multe domenii pe blog credeti ca o sa am mai multi vizitatori? sau o sa scada nr lor?

3 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Cu cât ai o varietate mai mare, cu atât te vei bucura de mai mulţi vizitatori. Nici vorbă să îi pierzi!

| TinkerbellM a răspuns:

Daca subiectele de pe blog sunt cu adevarat interesante, cu siguranta o sa creasca numarul vizitatorilor. Sper ca ti-am fost de ajutor. Succes la ceea ce ti-ai propus!

| Mishaa a răspuns:

Nu prea conteaza despre ce scrii conteaza ca blogul tau sa poata fi gasit uror asa vei avea multi vizitatoriwinking ( ai putea sa imi dai un link-ul la blog? big grin)