| GhitaCiobanul a întrebat:

Daca scriu pe google : Detector invisible yahoo messenger. Imi arata chiar persoanele care stau ascunse?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asa ar trebui.Dar nu toate iti arata realitatea.

| DiamondShine a răspuns:

Ca sa fi sigur intra pe imvisible.ro
Acolo sigur ai sa vei persoanele care stau ascunse. Functioneaza, il poti testa.

| AndreeaRoxana225 a răspuns:

Uite sfatul meu.: incearca de vreo 5 ori..sa vezi ca 1 data e on. odata offstraight face si tot asa..Eu una nu cred!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acolo ai sa gasesti un chenar in care trebuie sa scrii id-ul persoanei respective, asa iti v-a arata daca este online, invisble, sau offline

| Mirunelu a răspuns:

De cele mai multe programele alea nu merg. Cel mai sigur mod de a afla daca cineva este online este: intra pe persoana respectiva, alege IMVironmentul Doodle (ala cu desenat). Daca persoana este invizibila/online pagina se va face alba sa desenezi. Daca persoana este offline iti va scrie pe pagina aia alba "waiting for your buddy to load doodle".