| Lukasz a întrebat:

Daca simularea la romana anul acesta a fost usoara? Examenul va fi mai greu?

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Asta nu ai de unde ști.
Poate va fi ușor sau mai greu.
Dacă înveți nu ai de ce să îți faci griji.

| aXy99 a răspuns:

Niciodata nu va fi examenul mai greu decat simularea.
Exceptie atunci cand iti pica la simulare ce ai invatat si la bac viceversa

| ibaal a răspuns:

Cine poate prezice asta personalizat?! laughing
Daca ai invatat, e usor!
Ca si ce tie-ti pare floare la ureche poate sa-i pice pe altiilaughing
Totul se reduce la a studia si avea cat mai multe cunostintewinking

| Devil21 a răspuns:

Nu te baza pe aceasta "vorba".
Din punctul meu de vedere examenul mereu a fost mai usor decat simularea.
Insa difera de fiecare elev.
Poate tie ti s-a parut usor insa altora nu.In concluzie invata indiferent de proba/examen/simulare etc.

| Quatae12 a răspuns:

Dacă ai învățat n-ai de ce să-ți faci griji, dacă n-ai învățat sau ai învățat puțin, este complet normal să-ți se pară că examenul este greu sau chiar imposibil, așa că după sfatul meu pune mâna și învață că nu știi cât de greu sau cât de ușor va fi examenul.

| FcSb_Yonut_1999 a răspuns:

Va si mai usor examenul, asta doar dacă te pui pe invatat!