| tagastatud_6576 a întrebat:

Daca stiti ca ati fost neindreptatiti in privinta unei anumite chestii, ce ati face sa rezolvati problema :-)

Răspuns Câştigător
| deutSa a răspuns:

Am fost de multe ori, am incercat sa rezolv problema, dar nu s`a putut, asa ca am lasat cum a picat.

Unele persoane, ori nu vor sa te asculte, pentru a le putea da o explicatie ca sa le faci clara situatia si sa te poata intelege, sau macar sa se prefaca, sau versiunea a2a unele persoane te neindreptatesc doar de dragul de a o face. Asa ca am renuntat la ideea de a mai convinge pe cineva, ca ma neindreptatit, ca poate si eu am neindreptatit pe cineva

2 răspunsuri:
| tagastatud_6576 explică:

Ei eu aveam de facut un proiect, l-am facut dupa al unei colege, exact la fel, cuvant cu cuvant, nu mi-l puteam face pe al meu pentru. ca nu aveam caietu asa ca am laut de la ea, pentru ca a ajutat-o profu sa il faca. Asa cand l-am prezentat o formula era scrisa gresit si eu cum nu aveam caietul nu am stiut si m-a pus sa o mai zic inca o data nu am stiuto pe ceea corecta, DEAORECE ERAM absolut sigur ca ceea scrica e ceea corecta :-) Asa ca vrea sa imi dea 9, dar nu imi iese media decat cu un 10! aU FOST MAI MULTI CARE AU COPIAT DUPa ACEEA FATA! Si dupa ce a spus ca am copiat de la ea si ca ceilalti s-au corectat lor le-a dat 10 si mie 9! Eu am avut nenorocul sa fiu primul! Ca dacaimi corectam si eu formula luam zece! Eu zic ca nu e corect! Tu ce zici?

| Mousey400 a răspuns:

Pai,de exemplu eu am am lipsit(stat in clasa de fapt oh go on) de la ora de sport. si profu s-a suparat destul de tare. si a zis ca ne baga in consiliu O_O (mai multi am lipsit). cand am auzit mi-a picat ochii-n gura. dar nici nu m-a lasat sa explic de ce nu am fost la ora lui. si totusi. Minteam. Ca am stat in clasa de lene ca nu am vrut sa fac sport. laughing Si astfel. am chemat-o pe mama la scoala rolling on the floor