| daghy14 a întrebat:

Daca stiti ca maine veti muri care este ultima dorinta? Va spun si raspunsul meu maine.

Răspuns Câştigător
| costyn162 a răspuns:

In primul rand nu as vrea sa stiu cand o sa mor. Vreau sa fiu luat prin surprindere si sa nu imi dau seama cand se va intampla. Dar daca ar fi sa am o ultima dorinta, nu stiu, probabil-chiar daca suna imatur- as vrea sa am superputeri pentru o zi sau mai bine o saptamana, sa pot face toate lucrurile pe care in timpul vietii nu am indraznit sa le fac:sa ma razbun pe cei care m-au deranjat, sa le multumesc celor care m-au ajutat, etc... Oricum, interesanta intrebare. Te pune sa te gandesti cat de importanta este viata...

17 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Ultima mea dorinta ar fi sa ca familia mea si cei dragi sa fie bine, sa nu duca lipsa de nimic, si ca fostul meu iubit sa imi zica `te iubesc`pentru ultima oara sa fie sincer... sper sa nu mor ca vreau sa traiesc...

| Eu4EverX a răspuns:

Sa mai stau cateva ore imperuna cu fostul prietencrying

| Bishop a răspuns:

Sa o vad pe mama, care e in Italia...

bishop

| Casiana a răspuns:

1. Mi-as dori sa nu morlaughing...

2. Daca asta nu se poate... Mi-ar placea sa imi iau ramas bun de la prieteni, familie...Si sa il iau si pe baiatul care mi-a dat papucii...devil... Ce rea sunt...

P. S:Glumeam, sa stii ca nu putem raspunde cu exactitate, cu exactitate vom putea raspunde decat in fata faptului implinit...

Pa, pa!

| r8driver a răspuns:

Dorinta mea e sa nu vina... ziua de maine.

| cipri08 a răspuns:

Ultima mea dorinta ar fi sa nu mor laughing

| lencikk a răspuns:

Nu stiu ca nu m-am gandit sa mor... dar daca doamne fereste s-ar intampla as vrea ca toti cei dragi sa traiasca ferici si sanatosi deoarece au sansa si sa nu mor logic dar...na nu stiu poate as mai dori sa nu sufere sa spun asa ca am murit sa aiba amintiri frumoase petrecute cu mine si sa treaca peste... pup dolche dar nu vreau sa mor asa ca laughingkiss

| RuSuLeTzZz a răspuns:

Sa o mai vad o singura data in fata ochilor pe EAhee hee

| missME a răspuns:

Pai mi-as dori ca in noaptea asta sa ma distrez cel mai bine intr-un club cu prietenii si cu baiatul de care imi place, sa ma simt iubita, apreciata, admirata, sa fiu in centrul atentiei, sa ma simt asa cum nu m-am simtit niciodata si cum poate nici nu va voi simti vreodata... asta e doar in imaginatia measad

| sw33t13ang3l a răspuns:

Ultima mea dorinta ar fi ca dupa ce mor sa fiu un dark-angel care ii pedepseste pe oamenii facandu-le zile fripte!devil
Si...sunt f serioasa! Eh...asta e dorinta mea...big grin
Vi se pare copilareasca nu? Eu intotdeauna mi-am dorit sa am aripi! My dream is to fly!big grin

| aisha01eu a răspuns:

Sa mor in Polinezia in hamac de la prea mult soare.

| pepenerosu a răspuns:

Chiar nu stiu, dar mi-ar placea sa cant in fata unui public intreg si toti sa ma aplaude, si eu sa ma simt in al 9-lea cerhappy

| daghy14 explică:

Acum va spun.Nu stiu deocamdata ce as vrea. Vreau sanatate familiei mele si sa se bucure de viata.Deja nu ma intereseaza ce se va intampla, stiu doar ca viata e plictisitoare, ca prima dragoste nu am intalnit-o...Visele sunt interesante. Vreti raspunsul sincer, vreti sa stiti dorinta mea:sa sarut un baiat frumos pe care il plac. Dar sa nu spuneti la nimeni. E secret.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultima mea dorinta e sa citesc raspunsul tau de maine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu ca o sa mor maine. Furni, tu de unde stii? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bent, nu stiu, dar cu atatia morbizi pe site ma pregatesc si eu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultima dorinta este sa nu mai vad maine cu astfel de intrebari.