| jesica_5218 a întrebat:

Daca suni la yves rocher iti ia din minutele nationale/internationale sau iti face cost? dau funda pentru cel mai rapid raspuns

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Din minutele naționale.
Pa, pa.

| Brâncuşi a răspuns:

Odată ce este peste hotare ţi le ea pe cele internaţionale sau direct din euro depinde de ţară nu toate sunt dispuse...de exemplu dacă suni în Elveţia nu îţi ia din minutele internaţionale, aşa mi-am consumat într-o vacantă tot creditul, neatenţie dar m-am învăţat minte, aşa că mai bine ai comunica cu ei pe net decât să suni, tu alegi.
O seară frumoasă!