| Visecolorate a întrebat:

Daca sunt in perioada de gratie pe cosmote si imi transfera cineva un euro pot sa il folosesc? Sau trebuie neaparat sa imi reincarc?

4 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Trebuie sa-l reancarci

| Bloondyna a răspuns:

Merge si cu transferuri si cu altceva. Tatal meu ma reincarca de pe abonament asta fiind aproape acelasi lucru:p.

| UKFdubstep a răspuns:

Da poti cu un euro transferat dar oricum trebuie sa reincarci.ca acel euro nu te tine asa de mult funda plzwinking

| Mihaela_3942 a răspuns:

Daca cineva iti trimite un euro sau mai mult tot de pe cosmote (logic), da il poti folosiwinking