| iuliana06 a întrebat:

Daca sunt la profil mate-info intensiv info trebuie sa dau bacul la informatica neaparat?

Răspuns Câştigător
| extrahelp a răspuns:

Cu legile educatiei de acum NU esti obligata sa dai informatica (poti da in locu informaticii: fizica, biologie sau chimie). Dar nu uita ca bacul la matematica este mai special ca la restul profilelor, o sa dai cea mai grea matematica, mai exact matematica T1.

3 răspunsuri:
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy nu... ai la alegere fizica, chimie, biologie sau info tongue e la fel si la teza happy

| GabrielaIoana a răspuns:

Nu ai de ales intre informatica chimie si biologie

| bia0000 a răspuns:

Da este obligatoriu