| Drei a întrebat:

Daca sunt sub tratament de antidepresive am voie sa fumez?

Răspuns Câştigător
| Bogdan_9316 a răspuns:

Buna si eu am 14 ani si am depresie, nu trebuie sa fumezi pentru ca nu-si mai face efectu, medicamentele pe care le iei, eu iau Asentra. Mie mi-a spus cand am fost la Pshiatrie mi-a dat un test si testul mi-a iesit 100 % foarte bine si sa mirat ca cum de nu ma descurc nici la scoala. Ok nu mai prelungesc. Nu ai voie astfel risti sa le iei pe toata viata, mie mi-a explicat de acolo da i-am zis sa nu-mi spuna ca nu-s fumator.
Funda?

1 răspuns:
| alecsalecs a răspuns:

Scuza ma ca poate te indispun dar de ce nu ti ai intrebat medicul?
despre fumat ca fumat dar cred cu siguranta ca nu ai voie sa te apropii de bautura alcoolica...