| me_1960 a întrebat:

Daca te epilezi cu benzi(pe maini) parul creste la fel?big grin Merita durerea?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu,parul nu mai creste cum a fost, creste MAI des! Nu se merita un asa tratament. Cel mai simplu cumperi o sticluta cu apa oxigenata si te dai pe brate de cateva ori si lasi parul sa se usuce, pana se face blond-blond! Si...gata! Ai terminat pe viata cu parul de pe maini! Ce-ti trebuie corvoada lunara, bani si suferinta cand poti s-o rezolvi atat de simplu!?