| croissant a întrebat:

Daca trimit un mesaj si primesc raport livrare inseamna ca persoana respectiva imi primeste mesajele?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Depinde la ce te referi prin primeste si pe ce platforma. Daca iei raport pentru mesajul respectiv (desi nu stiu cum), atunci il primeste, dar asta nu inseamna ca il si citeste.

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Da, înseamnă că primește mesajele.

| Nemessys a răspuns:

Da, inseamna ca a primit notificarea.
Daca mesajul este trimis, inseamna ca se afla,, pe fir" dar nu a fost primit deoarece destinatarul nu are telefonul deschis sau nu are internetul pornit.
Daca apare ca si livrat, inseamna ca i-a aparut o notificare cum ca a primit mesaj de la tine.
Apoi... bineinteles ca urmeaza seen-ul.