| Andrrrraaaa a întrebat:

Daca un baiat da like la fete pe fb (la poze, zic) si el este intr-o relatie. Ce inseamna asta? rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Rauldor a răspuns:

Că îi plac pozele pe care le postează fetele, nu are legătură cu relaţia.

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Înseamnă că apreciază fotografiile. Dacă dă like-uri la poze nu înseamnă că vrea să se culce cu ele.

Răspuns utilizator avertizat
| christos1234 a răspuns:

Ca ii plac pozele acelei fete... Poate este foarte draguta si chiar nu are sanse cu ea dar totusi o aprecieaza.

| XxTerrorxX1 a răspuns:

Nu inseamna ca chiar place fata aia, poate sa ii fi dat ca e prieten cu ea, ori poate insemna ca o place pe aia decat pe iubitasa si isca cearta daca vede aia.