| Aly_Alexia_2000 a întrebat:

Dacă un băiat îmi pune piedica, îmi zâmbește apoi o ia la fuga ca nu cumva sa mă duc la el sa vb cu el. Ce înseamnă?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca vrea sa se bage in seama cu tine, dar e cam prost. Daca-i de varsta ta iar anul nasterii tale e cel din nume, atunci nu e doar 'cam' prost.

| munteanuionvictor a răspuns:

Cred că te consideră simpatică.

Răspuns utilizator avertizat
| TheLifeIsGood a răspuns:

Cred ca s-a speriat ca nu cumva sa fi dat cu capul laughing Te considera draguta, iar asta e felul lui de a o arata happy A vrut doar sa iti atraga atenntia

| Adajamie a răspuns:

Vrea cu siguranță sa-ti atraga atenția si să-l bagi în seamă