| Ami_Amalia_1999 a întrebat:

Daca un baiat iti comenteaza la poze cu 'Draguuta :*winking ' asta inseamna ca te place? >:

Răspuns Câştigător
| Nudamnume a răspuns:

Nu chiar, adica depinde... daca vorbiti mult si ii place sa isi perteaca timpul cu tine, si zambeste cand te vede, e posibil.

5 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Nu, înseamnă doar că este plictisit și s-a pus pe dat comentarii fetelor.

| kar1GaNNN a răspuns:

Nu neaparat, daca iti spune "draguta" "scumpa" "frumusica" inseamna ca te place.
Poate spune asta, prin intermedul ca ai iesit bine in poza si areti bine.

| Radu1015 a răspuns:

Asta inseamna ca te considera draguta.

| FaraNume2 a răspuns:

Nu neaparat, toti baietii comenteaza asa. Poate doar si-a spus parerea, poate doar i-a placut poza si a lasat un comm pentru a se face si el important (presupun ca i-ai spus si tu "mersi :* "). Daca te place cred ca-ti vei da seama dupa cum se comporta cu tine in viata reala, nu ce comm lasa pe facebook...parerea mea happy.Ai grija de tine.

| AliMiha a răspuns:

Nu neaparat... ii place poza sau ii place cum ai iesit in poza...