| ANONIMAAA37 a întrebat:

Daca un baiat nu place o fata(pe care nu o cunoaste bine),fata ce ar putea face ca sa o placa? Daca o sa fie doar ei singuri si fata o sa il sarute, asa o sa il faca sa simta ceva pentru ea?

Răspuns Câştigător
| IonelaS12 a răspuns:

Hmm. Nu neaparat. exista si posibiliatea ca baiatul sa o respinga si sa o faca nebuna!laughingpentru ca sentimentele nu sunt țac pac gata m.am indragostit!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu poti afce pe cineva sa te placa, daca persoana respectiva nu te place.
Iar prostia cu sariutatul cu forta, este doar in capul unui disperat si cel mai probabil ori vei primii o palma peste ochi, ori un branci,
Ce simti? Nimic! Poate: repulsie, scraba, groaza!

| WaterDrop a răspuns:

Te duci si il saruti in timp ce`i pui mana intre picioare si`i soptesti la ureche "-Poti sa mi`o dai toata noaptea baby!".

Alta solutie nu mai ai sad

| Anonima9182anonima9182 a răspuns:

Nu poti face pe cineva sa te placa fortat

| Petresc_Mona_1996 a răspuns:

Nu o sa simtă nimic pentru ea, o sa o considere o curva si atât.