| AtIr a întrebat:

Daca un barbat merge la farmacie si cere un test de sarcina are ceva?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Dacă-l cere pentru el, e clar - are ceva... cu capu'!
Dacă îl ia pentru vreo iubită - n-are nimic, e ceva firesc, normal.

6 răspunsuri:
| Ioanaaaa72 a răspuns:

laughing) E dreptul tau de client, poti cumpara ce vrei.

| xEmiii a răspuns:

Nu.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu mi se pare anormal.Am vazut barbati cumparand tampoane pentru iubitele/nevestele lui.
Sau femei cumparand prezervative.

| Blamely a răspuns:

Nu, n-are nimic, poți cumpăra orice dorești cât timp îți permiți din punct de vedere financiar.

| timeOUT a răspuns:

E firesc, de ce sa ne fie rusine sa facem lucruri normale, P.S. cred ca e pentru iubita.

| BitzuBitzu a răspuns:

Nu