| anOnimăăă_4225 a întrebat:

Daca v-ati naste pentru a II-a oara ati vrea sa fiti fata sau baiat?! si de ce? fundddDDDdda pentru cel mai frumos raSpuns; x

Răspuns Câştigător
| AliceHappyGirl a răspuns:

Mi-ar placea sa fiu baiat. De ce? Pentru ca este foarte dificil sa fi fata sad

Si as fi exact asa cum imi doresc eu un iubit: sincer, sufletist, de incredere, iubitor day dreaming

Dar cum nu o sa ma mai nasc a doua oara ma bucur de ceea ce sunt love struck si incerc sa vad doar partile bunewinking

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Baiat fara doar si poate. Cel putin din punct de vedere sentimental mi-ar merge mai binewhistling

| Marynna a răspuns:

Eu sunt fata.

daca m-as naste a2a oara as vrea sa fiu baiat din mai multe motive.Baietii nu suporta acele dureri pe care doar fetele le suporta(ma refer aici si la nastere) si nu stiu...pentru ca baietii sunt mai libertini, mai altfel.nu sufera asa cum suferim noi(bine, sufera si ei, dar nu asa ca fetele).

Asta nu inseamna ca sunt baietoasa, nu sunt deloc, dar mi-ar placea sa fiu baiat din motivele enumerate mai sus

| ladygaga a răspuns:

Buna.sunt fata
Si daca m`as naste a 2a oara, as vrea sa fiu tot fata.Nu mi-ar place sa fiu baiat pentru ca nu stiu cum e sa fii in pielea unui baiattongue

| Haaaa a răspuns:

Cred ca aproape tori ne'am dori sa fim opusul nostru laughing eu sunt fata deci mi'as dori sa fiu baiat dar tot la fel ar fi... chiar daca esti fata sau baiat tot ai la fel de multe probleme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa fiu baiat ca sa vad cum e sa fii baiat.