| Yuuki_5557 a întrebat:

Daca va plac animeuri imi puteti recomanda si mie cateva.In afara de cele care le-am vazut:jigoku shoujo, death note, naruto, spriral, blood+, karin.Si eventul un link unde pot vedea animeul.(dau fundita si la celelalte:inteligent, folositor si amuzant)mersi:*

Răspuns Câştigător
| cosmin2221 a răspuns:

Iti recomand bleach si poti cauta peteava.ro in romana de la episodul 1 pana la... nu stiu cand se termina big grin

2 răspunsuri:
| Lary a răspuns:

Nana
Bleach
Chorno Cruciade
Hellsing
Honey and clover
Astea imi plac enorm desi la mine Animaxul nu mai mergesad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Special A, ouran high school host club, nana, earl and fairy...