| Eka7Lyzza a întrebat:

Daca voi ati trece clasa a 7a, ati fi fete si ar trebui sa luati:
pantaloni de blugi
bluza
training
sandale sau adidasi sau opincute/balerini
Asa. si ati vrea sa aratati super smq cum v-ati imbraca?
puteti sa dati si link`ul cu cateva exemple?
thx multtt, mult :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mi-as lua blugi :>, bascheti si un tricou mai larg :). http://hainetari.com/wp-content/uploads/2010/08/blugi_scoala_fete.jpg
Fundaa :-*?

1 răspuns:
| Rev_4737 a răspuns:

Pentru prima zis nu trebuie sa fii foarte extravagant, lejer si stilat atrage mereu atentia. Fii tu! Niste blugi skinny cu niste balerini si o camasa bagata in pantaloni este placut si stilat, poti atrage atentia cu o coafura mai interesanta sau cu un accesoriu mai colorat /mare/amuzant/interesant.