| Vitalyz a întrebat:

Daca voi merge la facultate o sa fie greu sa imi gasesc iubita? Sunt frumos dar nu prea pun poze pe Facebook si asa, poate ca pana atunci voi pune. Vreau doar sa stiu cum e cu fetele la facultate. Dati-mi niste ponturi va rog, dau funda!

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Acolo e cel mai usor. E plin de fete la tot pasul.

| raMLesS a răspuns (pentru DoarBogdan):

E plin de caprioare.

| RobertMoon a răspuns:

Nu este diferita viata de facultate fata de cea de la liceu prea mult, adica nu atat de notabila, doar ca acolo vei cunoate colegi noi printre care si fete dupa cum ai spus, dar aici depinde si de profilul ales, eu personal sunt la un profil uman la facultate, iar 90% din colegii mei de grupa(clasa) sunt fete.
Nu prea are importanta daca pui poze sau nu pe Facebook cu agatatul de fete, adica ea trebuie sa te placa pentru ce esti in realitate, nu pe Facebook. Gandeste-te cati oameni s-au cunoscut la facultate inainte de a exista internet sau retele de socializare, deci asta nu e prioritatea ta pentru a gasi o iubita acolo happy.
Nu e mare lucru la facultate fata de liceu, repet, doar ca orele sunt mai degajate, atmosefera mai frumoasa, nu mai stai cu frica ca daca nu stii ceva la ora iti da profesorul nota 4 in catalog sau chestii de genul, trebuie doar la sfarsit de an sa iei note de trecere la examene(peste 5), iar daca nu iei nota de trecere ramai cu restanta, dar restanta este un fel de corijenta, dar mai prietenoasa happy adica o sustii cand doresti tu pana termini facultatea, nu e obligatoriu sa o sustii in prima sesiune de restante si cam atat... daca mai ai intrebari I'm here.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Important e sa nu fi disperat, ci smecher.

| Kerre a răspuns:

Nu are importanta daca pui sau nu poze pe Facebook, este adevarat ca traim intr-o adevarata era de copii fara coloana si dependenti de intermediul online dar nu e chiar asa. Daca o persoana te va place cum esti tu in realitate nu o sa conteze ce fel de poze pui tu pe Facebook sau alte retele de socializare, conteaza sa fii tu insuti.

| Alfred0703 a răspuns:

Da, poti sa gasesti, nu e imposibil. Poti incerca pe grupuri de Facebook cum ar fi UTCN Crushes, etc.