| Dyony01 a întrebat:

Daca vreau sa ma duc in Anglia pentru o saptamana doua imi trebuie viza, pasaport sau inca se permite libera circulatie? Stiu ca este iesita din UE si vreau neaparat vara asta sa ajung acolo, cum trebuie sa procedez pentru a nu intalni probleme?

Răspuns Câştigător
| Panzer1945 a răspuns:

Inca nu a iesit din UE. Poti merge linistita.

| Dyony01 explică (pentru Panzer1945):

Iti multumesc mult!

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Poti sa mergi linistita, inca se permite libera circulatie. Acest lucru nu va mai fi posibil de abia peste cativa ani.

suntserios
| suntserios a răspuns:

A fost doar un referendum... mai dureaza cativa ani pana iese Uk din Ue si probabil libera circulatie va fi permisa