| mTw a întrebat:

Daca vreau sa sustin maine examenul pentru permis, adică sala imi trebuie programare? In vâlcea mă refer

Funda

7 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Poti sa te duci când fără programare, doar sa ai tot dosarul in regulă.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Când vrei*

| mTw explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Am tot la el. As merge maine, doar ca nu stiu daca trebuie programare sau nu, am incercat sa sun dar nu raspunde nimeni

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru mTw):

Pai si eu ce am răspuns? Poti merge fără programare

| mTw explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Si ar fi indicat sa anunt si instructorul cu care am facut?

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru mTw):

Da e indicat deoarece el iti poate spune daca esti pregătit sau nu... De ex mie mi-a dat un chestionar să il rezolv si mi-a mai pus câteva întrebări.

| AndCat26 a răspuns:

Peste tot e la fel. Trebuie programare si la sala si la traseu.