| avy808 a întrebat:

Daca Vreau sa tin dieta ce as putea sa imi fac de mancare ca nu pot trai doar din fructe si legume luni intregi. dati-mi idei Dar sa fie credibile si cat de cat bazate pe ceva (experienta proprie Sau ceva ce stiti mai clar. specific ca Vreau sa ma pun 2-3 luni bine pe treaba am probleme in special cu burtica Vreau sa o dau jos.

1 răspuns:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Există cărţi cu reţete speciale pentru diete şi regimuri, pline de mâncare făcută din ingrediente sărace în calorii, lipide şi glucide.
Cumpără-ţi una şi apucă-te de gătit, mâncat şi făcut exerciţii.