| Byb2001 a întrebat:

Dar ce credeti ca fostul ma iubea daca imi zicea ca ma iubeste si ma imbratisa si cand nu voiam sa mai vorbesc cu el mi se parea cam dubios din cauza ca imi spunea cum il cauta politia? Credeti ca ma iubea daca zicea ca vine si ma bate etc? Sau a fost doar asa 2 luni si dupa 1 an tot el ma cauta ca imi trimite cereri da ii dau cu bloc.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pune mana si re-editeaza topicul, cand nu esti beata, ca cel de sus nu are semne de punctuatie si nici delimitari de fraze.

| GigaChad a răspuns (pentru Violleta2022):

Ce te iei de saraca fata nu vezi ca sufera?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei!

Iubirea este de cele mai multe ori inteleasa complet eronat

Iubirea nu este de mai multe feluri ci doar de un singur fel

In mod categoric nu ai putea provoca neplacere si nu ai putea face ceva necugetat in mod intentionat cuiva pe care-l iubesti

Succes!