| TeooSmilee a întrebat:

Dar de ce unii zic cand esti pe stop nu ai voie sa faci baie sau ca nu poti sa intri in biserica? de ex: eu anul trecut am fost la mare si am fost pe stop si cand am intrat in apa nu mi s-a intamplat nimic big grin si cand intri in biserica numeni nu te intreaba daca esti pe stop.nu vi se pare o prostie? big grin

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

Hehe...baie e chiar indicat sa faci cat esti pe stop,numai sa nu stai mult atuncea cand faci baie.Iar aia cu biserica,cica e pacat sa itnri in timp ce esti pe stop ca nu stiu ce,cel poutin itnreaba un preot si ai sa vezi ca aia iti spune,acum depinde, dar pana la urma e alegerea ta, nu trebuie sa asculti pe nimeni o data ce ai incredere in tine ^_~

5 răspunsuri:
| misumisu a răspuns:

Nu ai voie sa faci apa pentru ca iti poate curge sange in prima zi si la biserica nu stiu de ce dar e o prostie

| CynicalCunt a răspuns:

LOL!rolling on the floor))ahahahahharolling on the floor)dammit crap de rasrolling on the floor)

| EnterSandman a răspuns:

Tot ce e legat de biserica mi se pare o prostie(imi cer scuze crestinilor fanatici care imi vor da stupiduri laughing.)

| MrsPink a răspuns:

La biserica nu ai voie pentru ca cica esti considerata murdara si este pacat si eu stiam ca nu ai voie sa faci baie pentru ca poti face hemorahie acum nu stiu daca o fi adevaratbig grin

| xxDudaxx a răspuns:

Este indicat sa faci baie, deoarece trebuie sa ai o igiena echilibrata.dar eu ti-as recomanda mai bine dusul.e mai ok, iar mitul cu biserica sa stii ca nu este adevarat, deoarece eu am vorbit cu profesoara mea de religie, iar aceasta mi-a spus ca nu este adevarat, acest lucru era valabil inainte cand nu existau absorbante, iar femeile erau expuse riscului de a se pata si astfel de a atinge altarul cu sange (iar acesta nu trebuie atins cu sange) cam asta ar fi regula.dar suntem in secolul 21, unde s-au inventat tampoanele asa ca nu exista nicio problema in a intra in biserica pentru ca Dumnezeu ne-a creat asa, de ce am fi murdare?