| nicoleta01 a întrebat:

Dar despre vopseaua de la wellaton happy a folosit cineva? am auzit ca are o putere mai mare de deschidere. eu de dim mi-am luat ciocolata cu lapte si blond mediu. vreau sa le combin. crede. ti ca va prinde fara oxidant in plus pe parul meu saten inchis natural?
p. s: am fost vopsita inainte dar doar cu vopsea fara amoniac si acum am parul natural. eu sper sa prinda. voi ce credeti?:d un sfat pls :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SPAMu.php?user=Distrugere