| AnaBejenaru a întrebat:

Dati cat mai multe intrebari capcana si raspunsurile lor... cele mai multe funda

8 răspunsuri:
| AnaBejenaru explică:

De aia

| Madden a răspuns:

Da de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doua cuie se duce sa dea examenul. Unul ia altul nu ia, de ce unul nu ia si altul ia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Re

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saliu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum scrii ion creanga in patru patratele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ion creanga in 4 patratele se scrie:
Ion si in ultima patratica desenezi o creanga